Sepet 0 x

Baggo Bags & Shoe

BAGGO BAGS & SHOE

Baggo, 2020 yılında Moda sektöründe Çanta, Ayakkabı ve Aksesuar gibi ürünlerin satışını, tanıtımını ve pazarlamasını yapmak amacı ile oluşturulmuş Avrupa standartlarında ve tescilli bir markadır.

Yazılım, Dijital Pazarlama, Satın Alma, Arge ve Sosyal Medya yönetimi tamamen kendi bünyemizde bulunan Personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Amacımız kullanıcı odaklı ve kullanıcı memnuniyeti odaklı satış yaparak Baggo markasını bilinen ve sevilen bir marka haline getirmektir. Sahip olduğumuz sektör tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi Baggo markası adı altında, müşterilerimiz ile buluşturarak iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemekteyiz.

0
KALİTE & GÜVENLİK
SERTİFİKASI
380
ÜST DÜZEY
MARKALAR
989
YÜKSEK KALİTELİ
ÜRÜNLER
0
PROFESYONEl DESTEK
EKİBİ

BAGGO BAGS & SHOE

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets.
X